ZUZANA SLIACKA – hlavná trénerka a choreografka

Vyštudovala som pedagogiku moderného tanca na VŠMU a psychológiu na FFUK. Posledných 12 rokov pracujem ako hlavná trénerka a choreografka tanečnej skupiny S3TKIDZ. Pravidelne sa ďalej vzdelávam na špičkových tanečných workshopoch ako je Fair play dance camp v Krakowe, Choreoconnection v Hradci Králové atď. Moje choreografie získali množstvo cien, najvýznamnejšou a najnovšou je strieborná medaila a cena za najlepšiu tému za moju choreografiu Luggage, na európskom semifinále WOD v Antwerpách (2019) a následný postup a účasť na finále WOD v Los Angeles. Venujem sa hlavne hiphopu a waackingu.

 

 

 

RICHY PERÉZ

Ahoj, volám sa Richy Pérez a som jeden zo zakladajúcich členov S3T Kidz. Trénujem deti už 11 rokov. Niektorí moji zverenci sa už sami stali trénermi a podávajú to čo sa naučili ďalej. Vyučujem prevažne Hip Hop a Popping. Na tréningoch sa venujem nielen choreografiám, ale aj na pohybovom rozvoji freestyle tancovania. Teda sa snažím rozvíjať deti tanečne ako skupinu ale aj ako individuality. Tanec ma zatiahol na vystúpenia a festivaly v Anglicku a vo Fínsku. S mojimi zverencami mame na krku zlato a striebro zo súťaží ako je Kostitřas, O pohár mesta Kunštatu, Letovice či Pohyb bez bariér a Best dance group. Štúdium hudby neostalo iba pri tanci a produkcii som sa začal venovať pred 4 rokmi a pred 3 som s ďalšími rapermi založil label Insklep records.

 

 

 

NATY

Do tanečnej skupiny S3T kidz som sa dostala v roku 2013 a v roku 2014 som sa dopracovala do výberovej skupiny kde som až do teraz. Vďaka tomu som sa dostala na rôzne workshopy svetových tanečníkov a taktiež na veľa súťaži či už na Slovensku alebo v zahraničí (Taliansko, Maďarsko, Česko, Rakúsko, Amerika). Tancom som sa dostala aj do rôznych televízny programov ako napríklad Telerano, Park, Československo má talent a taktiež sme sa ako tanečná skupina objavili v novinách, vďaka nášmu najväčšiemu úspechu a tým je 2. miesto a cena za najlepšiu tému na svetoznámej súťaži World of Dance z ktorej sme postúpili aj na svetové finále do LA. Tancovať na tejto súťaži a mat tam workshopy so svetovými tanečníkmi je môj najväčší úspech. Aj vďaka takýmto veciam som sa dostala ku rôznym iným tanečným štýlom ako napríklad waacking, dancehall,… tento rok začínam už ako trénerka a pokračujem taktiež vo vlastnom zlepšovaní sa.

 

 

SKYY

Volám sa Skyy a tancu sa venujem už asi 13 rokov, hlavne štýlu breakdance. Moje korene sú v S3T už od jej počiatku a skúsenosti som nazbieral ako lektor a tanecnik aj v iných školách. S Richym, Zuzkou a inými sme naprieč rokmi úspešne reprezentovali S3T na vystúpeniach, festivaloch a battloch v Anglicku, Fínsku, Maďarsku atď. Mojim zverencom sa podarilo umiestniť sa či už ako jednotlivcom, alebo spolu choreografiami na roznych súťažiach a dúfam, že sa im bude takto dariť aj v budúcnosti.

 

 

DIDI

Volám sa Diana ale každý ma volá Didi. Tancujem už od svojich 8 rokov. Dlhé roky som sa venovala scénickemu, modernému tancu a jazzu. S Hip – hopom som začala až na strednej keď som sa prihlásila do S3tkidz. Zistila som že ma skôr baví hip – hop ako tanečné štýly ktoré som robila predtým. A úprimne si myslím že som sa tanečne veľmi posunula odkedy som v S3tkidz. Tanec ma neskutočne napĺňa a nevedela by som si život predstaviť bez neho.

 

 

 

MATÚŠ

Tancujem od roku 2013 zväčša tanečné štýly Poppin, Breakdance a moderné tance. Chodieval som na rôzne tanečné sútaže, kde som povyhrával dáke tie prvé miesta. Už na začiatku mojej tanečnej “kariéry” sa mi vždy viacej páčili saltá a iné akrobatické tricky. Vždy som si užíval, keď napríklad niekto v Bboy battly urobil na začiatku salto. V roku 2017 som sa začal na plno venovať saltám. Doteraz sa venujem saltám, konkrétne športu Tricking čo je kombinácia kopov, sált a breakových prvkov. Chodievam na rôzne gatheringy kde sa konajú tzv. Tricking Battles, tieto battles fungujú podobne ako Bboy battles, ale namiesto Bboy vstupov sa robia Tricking kombá. Som veľmi rád, že mám možnosť učiť tanečníkov presne tie veci, ktoré sa mi vždy páčili a to saltá a tricky k tancu.