ZUZANA SLIACKA – hlavná trénerka a choreografka

Vyštudovala som pedagogiku moderného tanca na VŠMU a psychológiu na FFUK. Posledných 12 rokov pracujem ako hlavná trénerka a choreografka tanečnej skupiny S3TKIDZ. Pravidelne sa ďalej vzdelávam na špičkových tanečných workshopoch ako je Fair play dance camp v Krakowe, Choreoconnection v Hradci Králové atď. Moje choreografie získali množstvo cien, najvýznamnejšou a najnovšou je strieborná medaila a cena za najlepšiu tému za moju choreografiu Luggage, na európskom semifinále WOD v Antwerpách (2019) a následný postup a účasť na finále WOD v Los Angeles. Venujem sa hlavne hiphopu a waackingu.
RICHY PERÉZ

Ahoj, volám sa Richy Pérez a som jeden zo zakladajúcich členov S3T Kidz. Trénujem deti už 11 rokov. Niektorí moji zverenci sa už sami stali trénermi a podávajú to čo sa naučili ďalej. Vyučujem prevažne Hip Hop a Popping. Na tréningoch sa venujem nielen choreografiám, ale aj na pohybovom rozvoji freestyle tancovania. Teda sa snažím rozvíjať deti tanečne ako skupinu ale aj ako individuality. Tanec ma zatiahol na vystúpenia a festivaly v Anglicku a vo Fínsku. S mojimi zverencami mame na krku zlato a striebro zo súťaží ako je Kostitřas, O pohár mesta Kunštatu, Letovice či Pohyb bez bariér a Best dance group. Štúdium hudby neostalo iba pri tanci a produkcii som sa začal venovať pred 4 rokmi a pred 3 som s ďalšími rapermi založil label Insklep records.
LUKÁŠ ,,SKYY” MIŠKOVIČ

Volám sa Skyy a tancu sa venujem už asi 13 rokov, hlavne štýlu breakdance. Moje korene sú v S3T už od jej počiatku a skúsenosti som nazbieral ako lektor a tanecnik aj v iných školách. S Richym, Zuzkou a inými sme naprieč rokmi úspešne reprezentovali S3T na vystúpeniach, festivaloch a battloch v Anglicku, Fínsku, Maďarsku atď. Mojim zverencom sa podarilo umiestniť sa či už ako jednotlivcom, alebo spolu choreografiami na roznych súťažiach a dúfam, že sa im bude takto dariť aj v budúcnosti.


DOMINIK ,,PESI” PESINGER
Tancujem v S3T KIDZ 11 rokov. Už ako 15-ročný som vyučoval breakin a ako 17-ročný som 2x priviedol mojich zverencov k titulu majstrov Európy. Mám za sebou približne 20 S3T Campov a množstvo workshopov. S deťmi som úspešne absolvoval desiatky súťaží doma i v zahraničí. Dnes sa moja kreatívna tvorba posunula ešte ďalej. Okrem tanca robím hudbu, video a pracujem v televízii Markíza.

 

 

 

 

KRISTÍNA ,,KIKA EMA” FALTUSOVÁ

Volám sa Kristína Faltusová, aj ked v tanečnom svete ma ľudia poznajú ako Kika Ema. Tancu sa venujem približne 10 rokov a prevažne tancujem hip hop, aj keď veľmi rada do svojho tanca zapájam aj iné zaujímavé štýly, ktorým som sa venovala, ako je afro, waacking, chicago footwork a rôzne ďalšie. Za moje najväčšie tanečne úspechy považujem účasť na tanečnej súťaži World of dance, kde sme s mojou skupinou S3t kidz získali 2. miesto a postup do Ameriky, taktiež som pôsobila v skupine Daraforce, ktorá tancuje pre Daru Rolins a sprevádza ju na všetkých jej koncertoch. Aktuálne pôsobim v skupine Tron girls, kde ponúkame tanečnú svetelnú show na rôzne vystúpenia po celom svete a mám vlastnú tanečnú skupinu, The Exteriors, ktorá je určená hlavne na točenie konceptovych videí. Ďalej určite vystúpenia na festivaloch ako je Pohoda, Grape a účinkovanie v klipoch napríklad pre Simu, Dalyba, Konexa,… Teraz trénujem detičky na základných školách a je skvelé objavovať nové mladé talenty.


NIKOLA JANČÁROVÁ

Volám sa Nikola a tancujem od mojich 6 rokov. Prestriedala som rôzne tanečné štýly od baletu, ľudových tancov a skončila som pri hip-hope. Tanec pre mna znamená vela a je to vec ktorá ma veľmi baví, napĺňa, a robí šťastnou. Nevedela  by som si moj život prestaviť bez tanca a bez skupiny S3t kidz. Veľmi vela mi dala tato tanečná skupina a som veľmi rada že som jej súčasťou. Rada odovzdám moje znalosti a skúsenosti ďalej a veľmi ma to baví.

 

 

 

PEŤA ŽIKLOVÁ

Volám sa Petra a tancujem už dlhých 17 rokov . Tancu som sa začala venovať už v škôlke , kde som trénovala ako malá päťročná mažoretka. O rok neskôr som nastúpila do súkromnej základnej umeleckej školy,ktorú som navštevovala 11 rokov a stala sa tak úspešnou absolventkou. Spočiatku sme na hodinách venovali teóriám a technikám tanca ako klasický tanec, balet a jazz, čo mi pomohlo sa stať tanečníčkou akou som dnes. Vďaka technike sme sa mohli venovať rôznym tanečným štýlom , kde nechýbal ani hip-hop. So skupinou sme každoročne vystupovali na rôznych podujatiach a povyhrávali množstvo súťaží. S pribúdajúcim vekom a návštevami workshopov som však spoznala tanečný štýl dancehall, ktorému sa aktívne venujem od roku 2016 až dodnes .Na hodinách učím deti dancehall , hip-hop a veľký dôraz dávam aj na strečing. Popri lektorstve na sebe stále tanečne pracujem a vzdelávam sa, aby som svoje tanečné skúsenosti mohla čo najlepšie posúvať ďalej.

 

 

NATY KELEMENOVÁ

Ahoj, volám sa Naty a tancu sa venujem od roku 2012. Začiatky sú na základnej škole, kde som navštevovala tanečné krúžky a tam som objavila svojho tanečného ducha, ktorého som rozvíjala ďalej v tanečnej skupine Urban Ethnic Crew a od roku 2017 som členom práve S3T KIDZ. Ako trénerka v S3T KIDZ v rámci praxe počas štúdia na SSŠ Ostredkova v Ružinove (kde sa vzdelávam v oblasti všeobecnej športovej prípravy a po jej ukončení sa stanem certifikovaným trénerom 1. stupňa) pôsobím už od roku 2019 a vďaka tomu môžem spolu s trénermi ďalej rozvíjať mladé talenty. Venujem sa prevažne hip hopu a breakdance a na konte mám účasť na rôznych súťažiach ako je Taneční Skupina Roku, Bystřický Kostitřas, či Pohyb bez bariér.

      

LILI IMRICHOVÁ
Volám sa Lili, venujem sa breakdance 4 roky. V S3t kidz som začala tancovať v 2016 hip hop, potom neskôr breakin v Škole breaku a nakoniec som sa vrátila späť do S3t kidz v roku 2019. Zúčastnila som sa rôznych breakových battlov v Čechách a na Slovensku, ale aj majstrovstiev Slovenska 2022 v kategórií b-girls, kde som skončila na 4.mieste. Deti som začala trénovať v roku 2022.

 

 

      

MAJKO KOIŠ

Breakingu sa venujem od roku 2008. Začínal som v Street Dance Academy a potom som pokračoval v Škole Breaku. Mám na konte cez 300 tanečných battlov, z toho asi 60 víťazných (IDO World Championships, Break The Floor, Mini Industry, Break Mission, Bboy King, Each One Teach One, Rest In Beats, Break Alliance, Floormaster, Óvár Battle, Top Dancing, atď.). Popri tom študujem na Tanečnom konzervatóriu odbor Moderný tanec. K trenérstvu som sa dostal v roku 2020, ale zabrzdila ma pandémia Covidu. Až po jej odznení som sa mohol pustiť do práce naplno. Trénujem breaking vo viacerých tanečných školách v Bratislave a robím workshopy po celom Slovensku. V breakingu mám rád všestrannosť, ale najviac preferujem powermoves. Chcel by som na Slovnesku vychovať novú silnú generáciu, ktorá by bola schopná konkurovať aj svetovým tanečníkom.

[/column]
[/row]